Hakkımızda

Hakkımızda

1990’lı yıllarda Ankara merkezli kurulan “Falco Transportation” firmamız, profesyonel ağır yük taşımacılığı ve depolama alanında uzun yıllar boyunca sahip olduğu; tecrübe, deneyim, araç, ekipman, depo ve modern teknolojisiyle tüm lojistik operasyonlarında partnerlerine, müşterilerine ve pazara güven veren ve yüksek hizmet değeri katan çözüm ortağı olmuştur. Bu süreçte oluşturduğu güçlü, güvenilir ve sürdürülebilir kurumsal marka değerini ve sunduğu üstün kalitede lojistik hizmetlerini daha da ileriye taşımak maksadıyla sürekli kendini geliştirmeye adamıştır.

Bugün sahip olduğu nitelikli ve profesyonel insan kaynakları, C2 ve TIO belgeleri, araç, donanım, teçhizat ve gelişmiş teknoloji ile bilgi sistemleri alt yapısıyla ulusal ve uluslararası seviyede çok geniş ölçekte lojistik hizmetler sunabilme yeteneklerine kavuşmuştur. Firmamız, kazandığı bu yetenekleriyle yurt içi ve yurt dışı birçok köy, ilçe, il, eyalet ve ülkeye “taşımacılık, depolama, dağıtım, teslim ve diğer entegre lojistik hizmetlerini” başarılı bir şekilde sunmaktadır.

Lojistik sektöründe, özellikle “yüksek seviyede, kaliteli hizmetleri sunma ve müşteri odaklı çözümler üretme üzerine odaklanmış” olan firmamız, müşterilerine ve pazarlara en iyi lojistik hizmetleri vermeye kendini adamıştır. Bu kapsamda sunulan uçtan-uca lojistik hizmetler boyunca; müşteri memnuniyetini merkeze alan bir anlayışla tüm taraflara yeni nesil yaratıcı ve inovatif lojistik çözümleri sunmak, lojistik hizmet ve iş yapma modelimizin temel felsefesini oluşturmaktadır. Bu felsefemiz; hesap verilebilirlik, şeffaflık ve sorumluluk ilkelerini esas alan: ekonomik değerler, sosyal değerler ve çevresel değerlerden oluşan üç temel stratejik sürücü üzerine oturmaktadır.

Sektörde örnek ve lider bir pozisyonda markasını konumlandıran, insanların yaşam kalitesini ve standartlarını yükseltmek için çalışan, insana ve çevreye saygılı firmamız bugünden yarına; “müşterilerine, partnerlerine ve tüm dünya pazarlarına üstün hizmet seviyesinde, yüksek kalitede ve uzun dönemli sürdürülebilir, zenginleştirilmiş en iyi lojistik hizmet değerlerini ve uygulamalarını sunmayı kendine bir görev addetmiştir”.