Yurtiçi Dağıtım

Güçlü araç filomuz ile yurtiçi dağıtımda da müşterilerimizin yanındayız. Lojistiğin gerektirdiği tüm hizmetleri entegre bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak için müşteri talepleri üzerine kurulan Yurtiçi Dağıtım Kanalları ile otomotiv yan sanayi, tekstil, beyaz eşya, FMCG, inşaat, yapı market vb. sektörlere komple ve parsiyel dağıtım, crossdock hizmeti, ev teslimatı ve kata çıkarma, iade değişim operasyonları, stok görünürlüğü ve takibi, lowbed taşıması, konteyner taşıması, milkrun operasyonları, müşteriye özel dedike araç hizmetleri veriyoruz.

Türkiye’nin bütün şehirlerine komple ve parsiyel taşımacılık yöntemleriyle varış şehrine göre 24 ila 72 saat arasında değişen sürelerde teslimat garantisi vererek düzenli olarak günde 1000 sefer düzenliyoruz.

Müşterilerimizin beklentilerine göre ve taşınacak yükün yapısına göre en uygun çalışma yöntemlerini sunarak müşterilerimizi doğru bir şekilde yönlendiriyoruz ve gelen talep doğrultusunda depolama hizmeti de sağlıyoruz. Yüke ve güzergaha göre alternatif çözümler üreten çevik bir ekip ile yüklerin teslimatını zamanında ve hasarsız bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kullandığımız teknolojik altyapı ve yurtiçi dağıtım için özel olarak geliştirilerek bu sayede yük takibini sorunsuz bir şekilde yapmamızı sağlayan özel yazılım sayesinde dağıtımın en önemli noktalarından biri olan ürünün/aracın takip edilebilirliğini sağlayarak tüm süreci şeffaf bir şekilde sunuyoruz.
Yurtiçi Dağıtım